Provozovna
Černíkovice 52
517 04 Černíkovice
Otevírací doba
PO - ČT 8:00 - 16:00
Autovraky odvážíme
7 dní v týdnu.
SOUTĚŽ
Vyhrajte dovolenou pro dva! více info

Blog

Výkup, cena a zpracování litiny
19.8.2018

S litinou, tedy směsí železa a ocelového šrotu, pracovali naši předci ještě před začátkem našeho letopočtu. Síla, pevnost a odolnost tohoto materiálu nás provází na každém krokuz litiny jsou vyrobené radiátory, hrnce, kamna, vany, sochy, lavičky i městské odpadkové koše.

Výkupem hliníku pomůžete přírodě i sobě
14.6.2018

Věděli jste, že hliník je třetím nejrozšířenějším prvkem na Zemi? Získává se nejčastěji z bauxitu a vyznačuje se skvělou tepelnou a elektrickou vodivostí, nízkou hmotností, dobrou kujností a odolnosti vůči korozi.

Výkup bronzu a dalších barevných kovů
27.4.2018

Recyklace efektivně využívá nepotřebné materiály, které přemění na suroviny pro užitečné výrobky, které jdou opět do oběhu k zákazníkům. Touto cestou se řeší nejen plast a papír, ale také baterie, autovlaky či barevné kovy. Dnes se budeme věnovat výkupu barevných kovů.

Recyklace a výkup kabelů
1.12.2017

Likvidujete starou elektroinstalaci? Sešlo se vám v kůlně více neupoužívaných kabelů? Máte dvě možnosti – buď je vhodit do kontejneru na elektroodpad, nebo je odvést k nám, kde vám za výkup kabelů ještě zaplatíme. Podívejte se, co naše zákazníky nejčastěji zajímá. 

Pronájem kontejnerů na odpad
30.10.2017

Máte doma spoustu nepotřebného harampádí a nevíte co s ním? Nebo plánujete rekonstrukci či kompletní vyklizení domu, bytu nebo firmy a neumíte si představit, kam to všechno dáte? Kovošrot Skřítecký vám nabízí nejjednodušší možnost – pronájem kontejnerů na odpad.

Výkup a ceny železa
4.9.2017

Druhým nejrozšířenějším kovem na Zemi, hned po hliníku, je železo. Vyskytuje se hojně v přírodě a člověk se s ním naučil pracovat již před několika tisíci lety. V současném světe se lidstvo bez železa jen těžko obejde... 

Odtah vozidel po celé ČR
3.7.2017

Dostali jste se s vaším vozem do svízelné situace? Kovošrot Skřítecký zajišťuje odtah aut kdykoliv, kdekoliv a kamkoliv. Připravili jsme zde přehled toho, co vás o odtahovce nejčastěji zajmá. Nepojízdný vůz nejenže odtáhneme, ale také na místě opravíme.

Životnost a likvidace autobaterií
3.5.2017

Současný svět je na baterky – jsou v každém voze, telefonu, ovladači, notebooku, hodinkách... A přestože se jejich životnost stále prodlužuje, přijde jednou den, kdy je již nelze použít a je čas řešit otázku Kam s nimi? Pojďme se podívat na cestu vysloužilých baterek.

Barevné kovy a co o výkupu ještě nevíte
3.3.2017

Zákazníci se nás nejčastěji ptají, jaké barevné kovy v Kovošrotu Černíkovice vykupujeme a za jakou cenu. Dnes jsme se ale rozhodli, že vás necháme nakouknout „pod pokličku“, protože výkup surovin není jen o starém odpadu a ceníku. 

Výkup železného šrotu a cena
22.11.2016

Chcete zlikvidovat nepotřebné harampádí a ještě na tom vydělat? Hledáte výkup železného šrotu, kde vám dobře zaplatí? Tak to jste tu správně! Kovové odpady od vás vykoupíme, roztřídíme a předáme do hutí k dalšímu zpracování!

12
pivo-akce
Při výkupu nad 300 kg železa od nás získáte pivo zdarma!