Provozovna
Černíkovice 52
517 04 Černíkovice
Otevírací doba
PO - ČT 8:00 - 16:00
Autovraky odvážíme
7 dní v týdnu.
SOUTĚŽ
Vyhrajte dovolenou pro dva! více info

Blog

Ekologická likvidace aut
23.4.2019

Máte doma na dvoře auto, které už dosloužilo? Nenechte ho zbytečně zabírat místo, které byste jistě využili o dost lépe, a přivezte ho k nám do Černíkovic do kovošrotu Skřítecký, kde se staráme o ekologickou likvidaci aut.

Výkup mědi a pár zajímavostí
13.12.2018

Těžko si lze dnešní civilizaci představit bez mědi, protože bychom neměli žádnou elektrickou energii. Ta je totiž absolutně závislá na mědi, a to nejenom při výrobě, ale i při jejím přenosu a spotřebě. Umíte si představit, že by najednou došla? 

Na výkup nerezu jsme tu my
11.10.2018

Máte doma staré nepotřebné nerezové věci? Rozhodně je nevyhazujte jen tak do popelnice, ale přivezte je k nám do Kovošrotu v Černíkovicích. Tento druh kovu se na skládce téměř nerozkládá, odvozem k nám tak prospějete přírodě, ale i svojí peněžence

Výkup, cena a zpracování litiny
19.8.2018

S litinou, tedy směsí železa a ocelového šrotu, pracovali naši předci ještě před začátkem našeho letopočtu. Síla, pevnost a odolnost tohoto materiálu nás provází na každém krokuz litiny jsou vyrobené radiátory, hrnce, kamna, vany, sochy, lavičky i městské odpadkové koše.

Výkupem hliníku pomůžete přírodě i sobě
14.6.2018

Věděli jste, že hliník je třetím nejrozšířenějším prvkem na Zemi? Získává se nejčastěji z bauxitu a vyznačuje se skvělou tepelnou a elektrickou vodivostí, nízkou hmotností, dobrou kujností a odolnosti vůči korozi.

Výkup bronzu a dalších barevných kovů
27.4.2018

Recyklace efektivně využívá nepotřebné materiály, které přemění na suroviny pro užitečné výrobky, které jdou opět do oběhu k zákazníkům. Touto cestou se řeší nejen plast a papír, ale také baterie, autovlaky či barevné kovy. Dnes se budeme věnovat výkupu barevných kovů.

Recyklace a výkup kabelů
1.12.2017

Likvidujete starou elektroinstalaci? Sešlo se vám v kůlně více neupoužívaných kabelů? Máte dvě možnosti – buď je vhodit do kontejneru na elektroodpad, nebo je odvést k nám, kde vám za výkup kabelů ještě zaplatíme. Podívejte se, co naše zákazníky nejčastěji zajímá. 

Pronájem kontejnerů na odpad
30.10.2017

Máte doma spoustu nepotřebného harampádí a nevíte co s ním? Nebo plánujete rekonstrukci či kompletní vyklizení domu, bytu nebo firmy a neumíte si představit, kam to všechno dáte? Kovošrot Skřítecký vám nabízí nejjednodušší možnost – pronájem kontejnerů na odpad.

Výkup a ceny železa
4.9.2017

Druhým nejrozšířenějším kovem na Zemi, hned po hliníku, je železo. Vyskytuje se hojně v přírodě a člověk se s ním naučil pracovat již před několika tisíci lety. V současném světe se lidstvo bez železa jen těžko obejde... 

Odtah vozidel po celé ČR
3.7.2017

Dostali jste se s vaším vozem do svízelné situace? Kovošrot Skřítecký zajišťuje odtah aut kdykoliv, kdekoliv a kamkoliv. Připravili jsme zde přehled toho, co vás o odtahovce nejčastěji zajmá. Nepojízdný vůz nejenže odtáhneme, ale také na místě opravíme.

12
pivo-akce
Při výkupu nad 300 kg železa od nás získáte pivo zdarma!