Provozovna
Černíkovice 52
517 04 Černíkovice
Otevírací doba
PO - ČT 8:00 - 16:00
Autovraky odvážíme
7 dní v týdnu.
SOUTĚŽ
Vyhrajte dovolenou pro dva! více info

Blog

Na výkup nerezu jsme tu my
11.10.2018

Máte doma staré nepotřebné nerezové věci? Rozhodně je nevyhazujte jen tak do popelnice, ale přivezte je k nám do Kovošrotu v Černíkovicích. Tento druh kovu se na skládce téměř nerozkládá, odvozem k nám tak prospějete přírodě, ale i svojí peněžence

Výkup, cena a zpracování litiny
19.8.2018

S litinou, tedy směsí železa a ocelového šrotu, pracovali naši předci ještě před začátkem našeho letopočtu. Síla, pevnost a odolnost tohoto materiálu nás provází na každém krokuz litiny jsou vyrobené radiátory, hrnce, kamna, vany, sochy, lavičky i městské odpadkové koše.

Výkupem hliníku pomůžete přírodě i sobě
14.6.2018

Věděli jste, že hliník je třetím nejrozšířenějším prvkem na Zemi? Získává se nejčastěji z bauxitu a vyznačuje se skvělou tepelnou a elektrickou vodivostí, nízkou hmotností, dobrou kujností a odolnosti vůči korozi.

Výkup bronzu a dalších barevných kovů
27.4.2018

Recyklace efektivně využívá nepotřebné materiály, které přemění na suroviny pro užitečné výrobky, které jdou opět do oběhu k zákazníkům. Touto cestou se řeší nejen plast a papír, ale také baterie, autovlaky či barevné kovy. Dnes se budeme věnovat výkupu barevných kovů.

Recyklace a výkup kabelů
1.12.2017

Likvidujete starou elektroinstalaci? Sešlo se vám v kůlně více neupoužívaných kabelů? Máte dvě možnosti – buď je vhodit do kontejneru na elektroodpad, nebo je odvést k nám, kde vám za výkup kabelů ještě zaplatíme. Podívejte se, co naše zákazníky nejčastěji zajímá. 

Pronájem kontejnerů na odpad
30.10.2017

Máte doma spoustu nepotřebného harampádí a nevíte co s ním? Nebo plánujete rekonstrukci či kompletní vyklizení domu, bytu nebo firmy a neumíte si představit, kam to všechno dáte? Kovošrot Skřítecký vám nabízí nejjednodušší možnost – pronájem kontejnerů na odpad.

Výkup a ceny železa
4.9.2017

Druhým nejrozšířenějším kovem na Zemi, hned po hliníku, je železo. Vyskytuje se hojně v přírodě a člověk se s ním naučil pracovat již před několika tisíci lety. V současném světe se lidstvo bez železa jen těžko obejde... 

Odtah vozidel po celé ČR
3.7.2017

Dostali jste se s vaším vozem do svízelné situace? Kovošrot Skřítecký zajišťuje odtah aut kdykoliv, kdekoliv a kamkoliv. Připravili jsme zde přehled toho, co vás o odtahovce nejčastěji zajmá. Nepojízdný vůz nejenže odtáhneme, ale také na místě opravíme.

Životnost a likvidace autobaterií
3.5.2017

Současný svět je na baterky – jsou v každém voze, telefonu, ovladači, notebooku, hodinkách... A přestože se jejich životnost stále prodlužuje, přijde jednou den, kdy je již nelze použít a je čas řešit otázku Kam s nimi? Pojďme se podívat na cestu vysloužilých baterek.

Barevné kovy a co o výkupu ještě nevíte
3.3.2017

Zákazníci se nás nejčastěji ptají, jaké barevné kovy v Kovošrotu Černíkovice vykupujeme a za jakou cenu. Dnes jsme se ale rozhodli, že vás necháme nakouknout „pod pokličku“, protože výkup surovin není jen o starém odpadu a ceníku. 

12
pivo-akce
Při výkupu nad 300 kg železa od nás získáte pivo zdarma!