slide
Výkup autobaterií

Výkup autobaterií Rychnov nad Kněžnou

Dosloužila ve vašem voze autobaterie? Zastavte se v Kovošrotu Černíkovice, kde se postaráme o její odbornou likvidaci a ještě vám za nefunkční autobaterii zaplatíme! Autobaterie jsou dobrým sluhou, ale aby se nestaly zlým pánem, jsou po výkupu za velmi přísných podmínek skladovány a likvidovány.

Co je dobré vědět, než se k nám vydáte

  • Autobaterie k výkupu musí být kompletní a zazátkované (mohou obsahovat nebezpečné látky).
  • Nezapomeňte občanský průkaz – podle zákona 106/2015 Sb. je náš pracovník oprávněn ověřit vaši totožnost.
  • Potřeba je také číslo účtu – od 1. 3. 2015 vstoupila v platnost vyhláška 383/2001 Sb., která zakazuje vykoupené materiály platit fyzickým osobám v hotovosti.

Ceny za výkup autobaterií

Staré a nefunkční baterie lze výhodně zpeněžit. Cena autobaterií se odvíjí od její hmotnosti za kilogram a podle typu baterií. Vykupujeme je už od jednoho kusu. Máte zájem o aktuální ceník? Dejte nám vědět a obratem vám jej zašleme. Ceny se z důvodu častých změn upravují – mějte ty nejaktuálnější informace!

Jaké baterie vykupujeme?

Baterií existuje mnoho druhů - při výkupu se zaměřujeme především na ty do motorových vozidel.

  • Různé typy baterií (gelové, trakční, olověné a další baterie)
  • Všechny druhy výplní baterií (elektrolyt, gel a další nebezpečné látky)
  • Motobaterie, autobaterie z osobních i nákladních aut, autobusů a dalších zařízeních

Akumulátory – výkup i ekologická likvidace

Jen pár příkladů za všechny, proč se akumulátory řadí mezi nebezpečný odpad – ekotoxicita, žíravost, škodlivý vliv na zdraví a uvolňování nebezpečných látek. Nedejte těmto negativním vlivům šanci, aby unikly volně do světa a odevzdejte baterie i autobaterie v Kovošrotu Černíkovice – my už je u nás zkrotíme.

Životnost a likvidace autobaterií

Podobě jako autovraky či barevné kovy, tak i baterie procházejí ekologickou likvidací. Díky tomu mají minimální vliv na životní prostřední, nebezpečné látky jsou odborně zlikvidovány a především jsou znovu efektivně využity.