Provozovna
Černíkovice 52
517 04 Černíkovice
Otevírací doba
PO - ČT 8:00 - 16:00
Autovraky odvážíme
7 dní v týdnu.
SOUTĚŽ
Vyhrajte dovolenou pro dva! více info

Výkup barevných kovů

Z pohledu životního prostředí a recyklace odpadů je výkup barevných kovů nezbytností. Díky tomu se suroviny, které by se jinak staly odpadem, vrátí zpět do koloběhu a jsou opět užitečné. O to, aby bylo se starým odpadem správně naloženo, se staráme v Kovošrotu Černíkovice nedaleko Rychnova nad Kněžnou. 

Co od vás budeme potřebovat?

Zákony se zpřísňují, proto při cestě do kovošrotu nezapomeňte na: 

  • Občanský průkaz – pro ověření totožnosti podle zákona 106/2015 Sb.
  • Číslo účtu – od 1. 3. 2015 podle vyhlášky 27/2015 Sb. nelze částku za výkup vyplatit v hotovosti, proto vám obnos vyplatíme bezhotovostně na váš účet

Kam s barevnými kovy? Do Kovošrotu Černíkovice!

Výkup barevných kovů probíhá v provozovně v Kovošrotu Černíkovice už více jak 20 let. Máte kovového šrotu kilo nebo metrák? Stavte se s ním u nás, vykupujeme jakékoliv množství a za velmi příznivé ceny! Všechny suroviny vážíme na přesné digitální váze a částku za výkup vám pošleme nejdéle druhý pracovní den na váš účet.

 

Ceník výkupu barevných kovů

Za výkup barevných kovů a dalších surovin nabízíme velmi příznivé ceny. Ceník pravidelně aktualizujeme podle Londýnské burzy (LME). Dejte nám vědět a kompletní ceník vám zašleme!

Chci aktuální ceník

Tipy, jak za barevné kovy získat více peněz

Pokud k nám přivezete mix různého odpadu a bude splňovat požadavky pro výkup, rádi vám za něj zaplatíme. Jestliže ale dodržíte naše rady, můžete za staré železo získat výhodnější výkupní cenu.

  • Odpad roztřiďte – díky tomu ušetříte práci nám a my vám tak můžeme za barevné kovy a další suroviny zaplatit více.
  • Odstraňte nečistoty – trubky od stavební suti, staré kovové konstrukce od hlíny a bláta... pokud vše očistíte, nestane se váš odpad mixem a bude spadat do výhodnější výkupní ceny!
  • Nekovové části dejte pryč – doporučujeme je také vytřídit, jinak opět zbytečně snižují výkupní cenu. Barevné kovy nesmějí obsahovat části železa.

Zjistit o barevných kovech více


Výkup barevných kovů podléhá vyhlášce o nakládání s odpady. Znění vyhlášky č. 383/2001 Sb.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

pivo-akce
Při výkupu nad 300 kg železa od nás získáte pivo zdarma!